Grupa Warowna Bastion

Forum Poszukiwaczy Skarbów
Teraz jest Śr paź 23, 2019 3:41 am

Strefa czasowa: UTC


Grupa Warowna Bastion - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Grupa Warowna Bastion” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Grupa Warowna Bastion”. „Grupa Warowna Bastion” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Grupa Warowna Bastion” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Grupa Warowna Bastion” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Grupa Warowna Bastion” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional